dom1 dom3 Dom olszówka korzkiew 90m2 Dąbrówka

Aktualności

Krótko o domach z drewna

Popularność domów drewnianych nie słabnie. Wśród tych, które cieszą się największa popularnością w ostatnich latach są niezmiennie domy z bali a fachowo "płazów" .

Decydując się na budowę domu z drewna, warto rozejrzeć się za profesjonalną firmą, która specjalizuje się w wykonywaniu tego typu budynków. Drewniane domy są piękne i niepowtarzalne . Jednak aby rzeczywiście dom był fochowo wykonany , potrzeba wykwalifikowanej i doświadczonej ekipy. Co  mogą nam zaoferować firmy specjalizujące się w budowie domów z drewna? To zależy od konkretnej firmy. Często są to np. pomoc w załatwianiu poszczególnych formalności, doradztwo techniczne czy usługi projektanckie. Część firm w ramach prowadzonej działalności oferuje również takie elementy jak drzwi, okna, podłogi czy schody – oczywiście te drewniane oraz instalacje. Co powinniśmy wiedzieć na temat gwarancji? Zazwyczaj producenci na wybudowane domy oferują od 2 do 5 lat gwarancji. Ile trwa budowa domu z drewna? Zależy to w sposób bezpośredni od jego wielkości i preferencji samego zleceniodawcy. Szacuje się, że przeciętna budowa może trwać ok 2 - 6 miesięcy. Przygotowanie samych materiałów, z których będzie wykonany dom z drewna trwa zazwyczaj kilka tygodni. Zależy to także od tego czy dom ma być wykonany jako stan surowy, czy jako stan „pod klucz”.

Szukając firmy, której zlecimy wykonanie domu drewnianego, warto kierować się wielkością oferty danej firmy. Z zasady zaleca się wybór firm, które oprócz wykonywania domów z drewna, zajmują się również wykonywaniem infrastruktury woku domu,wyposażenia domów i ogrodów, oraz kompleksowym wykończeniem wnętrz.

2013-11-18
(18) 268 23 61   503 844 694   Fax (18) 268 23 61
skocz.com - Najwiekszy Katalog Stron www Katalog, kliknij mnie Katalog Stron Seo